احوالات

سلام عزیزان خوبید؟ خدا رو شکر .

یه مدتی بود میخواستم بنویسم ولی پرشین بلاگ در حال بروز رسانی بود و نمیشد تا به سمیه مامان ایلیا اس ام اس زدم و گفت که اگه همه کامها رو آی آر کنی راه میافته ... معلوم نیست چرا مسخره بازی در آوردن

خدا رو هزار مرتبه شکر که این اسهال بچه بعد از ۲۴ روز قطع شد طفلی از ۹ تیر تا ۲ مرداد یه بند اسهال بود . دوستام که میبیننش میگن یه خورده ای آب شده گوشت بازو ها و ران پاش شل شده قبلا خیلی سفت بود دست و پاش ولی الانه که راه میره یا می دود تکون تکون میخوری... الهی مامانت قربونت بره تو خوب شو اشتهات که برگرده دوباره مامان کپلیت میکنه عسل.

دوم مرداد هفتمین دندون مهدیاری هم نیش زد .

تا تلفن زنگ میزنه بدو بدو میره طرفش  و گوشی رو بر میداره البته طرف پشت خط نباید حرف بزنه  تا مهدیار کلی دده پته کنه براش تا بگن الو یا جانم گوشی رو پرت میکنه و دیگه حرف نمیزنه. کلی حرف میزنه و هر۱ دقیقه وسط حرفاش هم میگه مامان.

موقعی هم که از خواب پا میشه میگه مامان منم میگم جانم ... این قدر این کارو تکرار میکنه تا ادم خسته شه و جوابشو نده بعدش با داد و هوار میگه مااااااااااااااااااااماااااااااااااااااان. این موقع بعنی بیا که حتما یه کاری داره (یا شیر میخواد و یا جیش کرده) در غیر این صورت خودش پا میشه و میاد.

به آب همچنان اود اود میگه.   به ممه میگه ترش ( کسره ت ساکن ر ش ) . به بقیه مایعات هم نچ نچ ( جفتش با ساکن ).هر جا هم نی نی ببینه میگه بی بی( اینو خودش از کانال بی بی تی وی یاد گرفته و ما بهش نگفتیم). مامان . بابا . ددر . به به .گاگا. بقیه کلماتیه که بلده... .

موقع لاستیک کردن همش میخواد فرار کنه ولی تا بگم نو نو بپوشیم بریم ددر ساکت وامیسته و بعدش هم تا آخر من باید بگم نونو بپوشیم بریم کجا مهدیار هم میگه ددر... یا هر وقت موهاشو شونه میکنم خودش میگه به به.

دیروز توی خیابون یه دختر بچه ۵ یا ۶ ماهه رو بغل باباش دیده این قدر بی بی، بی بی کرد تا باباهه نشست رو زمین تا مهدیار دخترشو ببینه. جوجو هم نگذاشت و نه برداشت رفت جلو از لبای بچه بوس کرد ( البته از نوع دهن بازش ). بابای دختره خندید و گفت: به به چشمم روشن جلو روی باباش ازش بوس میگیری؟ به دخترش هم گفت : تو که از حالا به این راحتی بوس میدی وای به حال آیندمون... بعد به مهدیار گفت: اگه ازش خوشت اومده بیا از همین الان ببر واسه خودت تا ما هم یه نفس راحت بکشیم.

بعد از اینکه غذاشو خورد ظرف برنج رو چبه گذاشت روی سرش( البته این کار ارثیه باباش هم همیشه بعد غذا این کار رو میکرده )

مهدیار و دختر همون دوستم که بعد سه سال پیداش کردم

اینم آخرین ورژن از مهدیار

ببخشید شکلکای پرشین بلاگ لوس بازی در آوردن و نشد بزارم...بعدا اگه درست شدن اضافه میشود ( بوس بوس )

/ 28 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شيرين مامان شميم

خدا رو شکر مهديار خوب شد .. حالا عيبی نداره يه کمی لاغر شده باشه .. شميم هم خ۹يلی لاغر شد .. بعد از اينکه اسهالش بعد از يکهفته که از بيمارستان اومد قطع شد دکتر براش يه شربت نوشت بنام زينک اکسيد ... خيلی خوبه اشتها رو برميگردونه .. يه دفعه ديگه که شميم کوچيکتر بود هم بهش کپسول روی داده بود که بايد تو ماست خالی ميکردم و بهش ميدادم . انگار بعد از اسهال خوبه برای ترميم ديواره روده . حالا از دکترش بپرس اگه خوب بود بهش بده .

ارکا

سلام ثمانه جون.خوبی؟ مهديار خان هم که خدا رو شکر روبراه شده.خيلی ناز شده بانمک بودا اما خوردنی تر شده امروز نا پرهيزی کردم گفتم به دو سه تا وبلاگ سر بزنم.ديگه خيلی بهم سخت ميگذره گفتم اينجوری يواش يواش از حال همه با خبر ميشم. مواظب خودتون باش

وای من عشق ميکنم وقتی قيافه ی اين پسر نخودی رو ميبينمسه تا بوس محکم دقيقا همينجوری ميکنيش ها وگرنه به قول خانم خونه ميام پخ پخت ميکنم

مرجان

قربون شکلت برم من مهديار نمکی

شيرين مامان شميم

سلام. اگه بشه حتمن ميام . فعلآ‌در حال نگاه کردن نقشه هستم آخه من اصلن طرف غرب رو بلد نيستم

آرزو مامان آرش وروجك

چه ارث بامزه‌‌اي حتماً بعد هر وعده غذا يك حمام هم داري ديگه؟ ببوسش عسلت را از طرف من

فيروزه

پس چرا نيومدی قرار رو؟!