بی ارتباط با مهديار

گاو ما ما مي كرد
گوسفند بع بع مي كرد
سگ واق واق مي كرد
و همه با هم فرياد مي زدند حسنك كجايي
شب شده بود اما حسنك به خانه نيامده بود.حسنك مدت هاي زيادي است كه به خانه نمي آيد.او به شهر رفته و در آنجا شلوار جين و تي شرت هاي تنگ به تن مي كند.او هر روز صبح به جاي غذا دادن به حيوانات جلوي آينه به موهاي خود ژل مي زند.
موهاي حسنك ديگر مثل پشم گوسفند نيست چون او به موهاي خود گلت مي زند.
ديروز كه حسنك با كبري چت مي كرد .كبري گفت تصميم بزرگي گرفته است.كبري تصميم داشت حسنك را رها كند و ديگر با او چت نكند چون او با پتروس چت مي كرد.پتروس هميشه پاي كامپيوترش نشسته بود و چت مي كرد.پتروس ديد كه سد سوراخ شده اما انگشت او درد مي كرد چون زياد چت كرده بود.او نمي دانست كه سد تا چند لحظه ي ديگر مي شكند.پتروس در حال چت كردن غرق شد.
براي مراسم دفن او كبري تصميم گرفت با قطار به آن سرزمين برود اما كوه روي ريل ريزش كرده بود .ريزعلي ديد كه كوه ريزش كرده اما حوصله نداشت .ريزعلي سردش بود و دلش نمي خواست لباسش را در آورد .ريزعلي چراغ قوه داشت اما حوصله  درد سر نداشت.قطار به سنگ ها برخورد كرد و منفجر شد .كبري و مسافران قطار مردند.
اما ريزعلي بدون توجه به خانه رفت.خانه مثل هميشه سوت و كور بود .الان چند سالي است كه كوكب خانم همسر ريزعلي مهمان ناخوانده ندارد او حتي مهمان خوانده هم ندارد.او حوصله ي مهمان ندارد.او پول ندارد تا شكم مهمان ها را سير كند.
او در خانه تخم مرغ و پنير دارد اما گوشت ندارد
او كلاس بالايي دارد او فاميل هاي پولدار دارد.
او آخرين بار كه گوشت قرمز خريد چوپان دروغگو به او گوشت خر فروخت .اما او از چوپان دروغگو گله ندارد چون دنياي ما خيلي چوپان دروغگو دارد به همين دليل است كه ديكر در كتاب هاي دبستان آن داستان هاي قشنگ وجود ندارد.

دلم گرفت یاد کتاب فارسیمون به خیر12.gif

/ 16 نظر / 3 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سانی

منم بردی به دوم دبستان ممنونم شاد باشی

بهانه

واي ثمانه جون چقدر جالب بود به غير از عمق فاجعه اي كه در متن نوشته بود و واقعا آدم و افسرده ميكرد منم ياد دوران دبستان افتادم و كلي دلم گرفت. مهدياركوچولوي بانمك و ببوسش. شاد باشي

ارکا

به جان خودم من واسه اين پست نظر داده بودم.امان از اين پرشين

ارکا

ثمانه خانوم و کم پيدايی؟؟؟ همه چيز روبراهه؟؟؟

ارام

جالبه که ادم درسهای دبستان و همه رو يادش مونده ولی اگه ازش بپرسی ديروز چی خوردی نميدونه

ارکا

حالا نوبت منه ثمانه جون اپ کن ديگه منتظرم.يالا

شايا

ثمانه خانم تشريف نمياريد زود اپ کنيد؟

فيروزه

جالب بود ... مرسی مامان ثمانه ... راستی هنوزم کتاب فارسی اين درسها رو داره؟! ... مهديار خوشگله رو ببوسيد

شيما

عالی بود عزيزم